POWIAT PARCZEWSKI portal informacyjny

Zaproszenie na na Lubelską Regionalną Konferencję Programu "Równać Szanse" MŁODZIEŻOWE INSPIRACJE

4 czerwca 2018

     W imieniu Fundacji Fundusz Lokalny SMK oraz partnerów: Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, Gminy Jabłonna, Fundacji Nowy Staw, Regionalnego Centrum Wolontariatu w Lublinie oraz Centrum Spotkania Kultur serdecznie zapraszamy na Lubelską Regionalną Konferencję Programu "Równać Szanse" MŁODZIEŻOWE INSPIRACJE.
     Konferencja jest dla wszystkich tych, którzy mieszkają w małych miejscowościach i chcą działać z młodymi ludźmi. Konferencja organizowana jest z myślą o bibliotekach, ośrodkach kultury i pozarządowych, a także grupach nieformalnych, które mają pomysły na projekty ale brakuje im środków lub umiejętności, by je realizować, oraz o tych, którzy chcieliby kają inspiracji

     Przekazujemy również plakaty i ulotki dotyczące Konferencji. Bardzo prosimy aby plakaty zostały umieszczone w budynku urzędu gminy oraz w gminnej bibliotece oraz w ośrodku kultury. Zależy nam aby informacja o Konferencji ale też o konkursie dotacyjnym w ramach którego można uzyskać dotację w wysokości 8500 PLN dotarła do wszystkich środowisk działających dla młodzieży i z młodzieżą.
Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na naszym portalu: www.fundaciasmk.pl. Informacji udziela również koordynatorka Konferencji Dorota Stronkowska, tel. 602 780 301 lub Stanisław Baska, prezes;Zarządu Fundacji, tel. 607 560 016.

Spotkajmy się w Lublinie. Zapraszamy serdecznie.

Fundacja SMK