Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Sukces reprezentacji powiatu  Parczewskiego na XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Rekreacyjno-Sportowych  LZS w Krasnobrodzie

Sukces reprezentacji powiatu Parczewskiego na XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Rekreacyjno-Sportowych LZS w Krasnobrodzie

3 sierpnia 2017

     Przepięknie bawiliśmy się, rywalizowaliśmy i walczyliśmy o puchary i medale w XVIII Wojewódzkich Igrzyskach LZS, które w niedzielę 30 lipca 2017 r. odbyły się w Krasnobrodzie. Fantastyczna zabawa przy wspaniałej pogodzie, mnóstwo uśmiechów, radości ale i duża rywalizacja w wielu konkurencjach przez blisko 8 godzin gościła na boiskach klubu Igros Krasnobród.
      W rywalizacji powiatowej bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy i zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego, którzy zdobyli wspólnie 845,5 punktów. Wyprzedzili reprezentantów powiatu Zamojskiego 540 pkt, a na trzecim miejscu klasyfikacji powiatowej uplasowali się przedstawiciele Chełmskiego 402 pkt. Powiat Parczewski zajął 4 pozycję uzyskując 293 pkt. Startowały reprezentacje 16 powiatów.
      W rywalizacji gmin na pierwszym miejscu Tyszowce (Tomaszów Lubelski) 242 pkt, druga lokata dla Rachań (Tomaszów Lubelski) 214 pkt, trzecie miejsce dla Wierzbicy (Chełm) 172 pkt. Reprezentacje gmin z naszego powiatu uplasowały się na następujących miejscach : 11. Dębowa Kłoda -114 pkt. 25. Parczew- 31 pkt, 26. Jabłoń - 30 pkt. Startowali reprezentanci 40 gmin.

Jan Najs
Czytaj więcej o: Sukces reprezentacji powiatu Parczewskiego na XVIII Wojewódzkich Igrzyskach Rekreacyjno-Sportowych LZS w Krasnobrodzie

Europejski Tydzień Sportu

29 lipca 2016