Jesteś tutaj: Start / WSPÓŁPRACA / INFORMACJE

INFORMACJE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zaproszenie na spotkanie dla organizacji pozarządowych

9 grudnia 2019

W załączeniu treść zaproszenia na spotkanie dla organizacji pozarządowych ubiegających się o dotację na projekty społeczne w ramach FIO edycja 2010.

Dokument do przeczytania:  > KLIKNIJ W ARTYKUŁ

Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych

Zaproszenie do udzialu w konferencji informacyjno-szkoleniowej "LUBELSKIE 2019"

26 września 2019

W imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego serdecznie zaprcszamy do udzialu w konferencji informacyjno-szkoleniowej LUBELSKIE 2019.

Celem konferencji jest zaktywizowanie podmiotów prowadzących działalność w zakresie kultury fizycznej na terenie województwa lubelskiego, w szczególności w malych miastach i na terenach wiejskich do upowszechniania sportu.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 11 października 2019 r. w godz. 10.00 - 15.30 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ulicy Artura Grottgera 2 w sali 57.

Prosimy o potwierdzenie udzialu w konferencji poprzez imienne zgtoszenie swoich przedstawicieli w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 października 2019 . na adres e-mail: anna.placha@lubelskie.pl lub pod nr. tel.: (81) 44-16-718 w godz. 7.30-15.30.

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych

Informacje

19 września 2019

W dniach 15-16 października 2019 roku odbędzie się Konwent – Regionalna Sieć Współpracy Organizacji Pozarządowych z Samorządem Terytorialnym w ramach Lubelskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Organizatorami przedsięwzięcia są Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, Wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego oraz Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych
Czytaj więcej o: Informacje